Vocet Architect

Lavice Voot
„Už jako malý jsem miloval dřevo. Můj dědeček je tesař a stále jsme něco vytvářeli ze dřeva.“

Voot je pohodlí a krása masivního dřeva vnesená do unikátního vzdušného designu. Naše lavice bude jedinečnou „sochou“ vašeho prostoru. Každý kus dřeva je unikátní svou kresbou. Dřevo bude „zateplující“ materiál u Vás doma či ve firmě.

Konstrukce je navržena tak, že lavice působí ze všech stran lehkým dojmem. Sedací část je nesena na maximální délku dvou metrů pouze dvěma šrouby ukotvenými do bočních rámových opěradel.

Snažíme se dělat věci poctivě z pravých materiálů, aby se daly předávat po generace, jak tomu vždy bylo. Používáme křížem lepené desky z kvalitního smrkového a modřínového dřeva opatřené přírodními vosky. Na přání lze navrhnout desky i z jiných dřevin.

Čalounění lze navrhnout z kůží a látek dle individuálního přání zákazníka. Čalouněné může být také opěradlo pro větší pohodlí a komfort.

Naše lavice jsou vhodné do vstupních komerčních a nekomerčních prostor či pro milovníky designu přímo do obývacího prostoru. Mimo smrkovou variantu navrhujeme i jako součást venkovního prostoru.