SNAHA

Historie a současnost

Obuvnická společnost SNAHA byla založena krátce po osvobození Československa v roce 1945. Píše tedy již svojí více než sedmdesátiletou historii. K nejoblíbenějším výrobkům společnosti SNAHA bezpochyby patří celou řadu desetiletí vyráběná pásková obuv s vysokou životností. Tradice obuvnické značky SNAHA a stále stoupající objem výroby v poslední době přinesl nutnost zajistit více prostoru pro výrobu nových modelů obuvi. V r. 2015 se společnost SNAHA rozrostla do nového, mnohem většího výrobního areálu v Jaroměři, kde má nyní k dispozici přes 5.000 m2 výrobní plochy.

Filozofie společnosti

Chceme našim zákazníkům ukázat, že když se zkombinuje kvalitaní vstupní materiál se vkusným a nápaditým designem a dále s poctivým dílenským zpracováním, které navazuje na tradici české obuvnické značky, vznikne obuv, která snese srovnání s výrobky prestižních globálních značek.

Spolupráce s renomovanými designery

Počátkem letošního roku jsme navázali intenzivní spolupráci s renomovanými módními návrháři Petrou Ptáčkovou a Miro Sabem. Oba návrháři pro obuvnickou společnost SNAHA vyvzorovali dvě velmi úspěšné kolekce páskové obuvi, které dále odborně zpracovali obuvní designeři Barbora Veselá a Sabina Boháčová. Výsledek této spolupráce vám přinášíme v rámci Czech Design Week v Praze.