Roman Humlíček – oděvní návrhář

Je třetí generací, pokračující v rodinné krejčovské tradici, která sahá až do 19. století. Má pracovní zkušenosti z domova i ze zahraničních pobytů v Paříži a v Miláně. Mnoho českých mužů má ve svém šatníku alespoň jeden kus oblečení z jeho tvůrčí dílny, ve které vznikají návrhy oblečení pro zákazníky i řadu módních značek. Stojí například za úspěchem české značky Blažek, pro kterou začal pracovat roce 1999 jako designer a je autorem jejich kolekcí. V současnosti se věnuje svému projektu oblečení na míru.

Roman Humlíček – džíny na míru.

Nosí je filmové hvězdy, rokeři i módní ikony, umělci, “ajťáci” i prezidenti. Právem jsou označovány za “oblečení 20. století”. Ano, džíny, džínsy, jeansy nebo rifle. Všichni je máme v šatníku.

Pokud také patříte mezi jejich obdivovatele, vyzkoušejte službu, která se u nás běžně nenabízí – dejte si ušít originální džíny na míru. Můžete sami rozhodnout o tom, jak budou Vaše džíny vypadat!

Společně se službou prožijete zajímavý příběh – není to jen koupě, ale interaktivní proces, na kterém se zákazník aktivně podílí a zažívá pozitivní emoce z kreativní práce… Můžete si vybrat z řady volitelných detailů, které v běžné konfekci nedostanete (tam se musíte spokojit s tím, co je dané). Jednoduše, dostanete oblečení, které Vám dokonale padne a nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech.