elarte

Jsme tým mladých nadšenců, kteří mají již zkušenosti v oblasti umění. Společně jsme se podíleli na zrodu zlínské galerie DioArt. Kromě vášně k umění nás pojí také zájem o světový design. Naše zapálení podnítilo myšlenku získat řadu významných zastoupeních předních českých i zahraničních designérů. To se nám skutečně podařilo a 1. září 2016 jsme tak spustili moderní eshop elarte.cz s širokou škálou produktů, kterou naleznete také na naší kamenné prodejně v centru Zlína. Vedeni pečlivostí a vybraným vkusem jsme pro vás vytvořili stylové a útulné místo, kam se budete rádi vracet a kde budete neustále nacházet inspiraci v podobě designových kousků. Protože Elarte is Your Design Spot.

Pokud hledáte inspiraci, mrkněte na náš blog. Neuniknou vám novinky ze světa designu, trendy a nápady.

galerie umění DioArt

Společnost DioArt s.r.o. se zrodila z touhy vytvořit výjimečnou přehlídku umění, dekoračních předmětů a designu „pod jednou střechou“. Společně tato díla, designové a dekorační předměty představují podmanivou mozaiku okouzlujících možností a nápadů, jak utvářet jedinečné prostředí svého domova a jak dosáhnout individuálního a reprezentativního vzhledu svého pracoviště.

Při výběru interiérových dekorací spolupracujeme s bytovými designéry, přičemž dbáme na jedinečnost, estetický vzhled, kvalitu materiálů a perfektní zpracování. Umělecká díla a dekorační předměty nakupujeme ve většině případů přímo od autorů či od výrobců.